Oznam – Covid 19

3. decembra 2020 | Aktuality

Vážení občania !

V našej obci k dnešnému dňu je evidovaných 12 pozitívnych prípadov na COVID-19 a týmto počtom sme sa dostali medzi obce v oranžových číslach, pre ktoré platia tieto opatrenia:
– režim v obchodoch – dodržiavanie určeného času na nákup pre seniorov a dodržiavanie maximálneho počtu zákazníkov v obchode na 15 m2 jeden zákazník
– na obecný úrad bude obmedzený vstup verejnosti a nastaví sa režim vybavovania „cez okienko“
– dezinfekcia rúk, nosenie rúška, dodržiavanie odstupov minimálne 2 metre, dodržiavanie karantény v prípade pozitívneho výsledku testu, aj pre rodinných príslušníkov žijúcich v spoločnej domácnosti minimálne 10 dní, ale v prípade pretrvávajúcich príznakov podľa pokynov ošetrujúceho lekára.
Po konzultácií s farským úradom a na základe karanténnych opatrení od dnes 04.12.2020 /štvrtok/ až do odvolania bohoslužby v našom chráme v Rudlove nebudú. Sväté liturgie budú slávené doma podľa Vami daných úmyslov.
Zvládneme to.
obec Rudlov