Celoplošné testovanie v obci Rudlov na Covid 19 – 2.kolo

5. novembra 2020 | Aktuality

Vážení občania,

prinášame Vám bližšie informácie ohľadom 2 testovania v našej obci. Do každej domácnosti bol doručený leták.

POZOR dochádza k úprave času :

Začiatok testovania : od 8.00 hod.
Koniec testovania : 20.00 hod.

Testovanie bude dobrovoľné a budú sa na ňom môcť zúčastniť všetci od 10 rokov. Neodporúča sa osobám so zdravotným či iným obmedzením, prípadne seniorom a iným zraniteľnejším skupinám obyvateľov, ak sa prirodzene zdržujú len v domácom prostredí a neudržujú úzky sociálny kontakt. Nie je to však udelenie výnimky. Aj pre tieto osoby nad 10 rokov platí povinnosť zákazu vychádzania v prípade neúčasti na prvom aj druhom kole celoplošného testovania.
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte prosím obecný úrad na tel. čísle 44 96337.

Informácie k plošnému testovaniu obyvateľov sú uložené aj na novej webovej stránke:

https://www.somzodpovedny.sk/