Rudlovský šlapák 2020 – zrušený

20. apríla 2020 | Šport

Vážení pretekári, priaznivci a nadšenci behu. Vzhľadom na opatrenia proti šíreniu vírusového ochorenia COVID-19 sme sa rozhodli, že Rudlovský šlapák, ktorý mal náhradný termín 23.08.2020 sa neuskutoční v tomto roku. Pretekárom s uhradeným štartovným budú zaslané informácie o ďalšom postupe na e-mail zadaný pri registrácii, prosím skontrolujte si vaše emailové schránky a priečinky pre reklamu... Read more »

Vážení pretekári, priaznivci a nadšenci behu.

Vzhľadom na opatrenia proti šíreniu vírusového ochorenia COVID-19 sme sa rozhodli, že Rudlovský šlapák, ktorý mal náhradný termín 23.08.2020 sa neuskutoční v tomto roku.

Pretekárom s uhradeným štartovným budú zaslané informácie o ďalšom postupe na e-mail zadaný pri registrácii, prosím skontrolujte si vaše emailové schránky a priečinky pre reklamu a spam.

Pevne veríme, že na budúci rok sa podarí organizátorom spolu so sponzormi usporiadať tento pretek, ktorý už niekoľko rokov patrí neodmysliteľne k našej obci Rudlov.

Ďakujeme všetkým, ktorí zabezpečovali organizáciu tohtoročných
pretekov.

Všetkých bežcov, priaznivcov a nadšencov pozývame samozrejme na individuálnu prechádzku, resp. zažitkový beh do Rudlova.