Gordan sa hattrickom zapísal do histórie nášho klubu.

Fotka FK Javorina Rudlov.

V.liga, skupina Vihorlatsko – Dukelská, 16.kolo

FK Javorina Rudlov – Bystré 4:2 (4:1)

Veľmi dôležitý zápas Javorina začala najlepšie ako sa dalo. Hneď v tretej minúte udreli domáci hráči z rohového kopu zásluhou Petra Imricha. Od tohto momentu sa na ihrisku začala ”One man show”. Nezastaviteľný Lukáš Gordan sfúkol súpera hattrickom za 26 minút. Najprv v 12.minúte zvýšil na 2:0. Neskôr, po fantastickej prihrávke Marcela Leška zoči-voči brankárovi nezaváhal a o sedem minút neskôr dokonal hattrick peknou umiestnenou strelou. Medzitým hostia upozornili na seba gólom Tabiša. V 68.minúte vykresal iskierku nádeje pre hostí Staško gólom z pokutového kopu ale to bolo z ich strany všetko. Bystré sa nedokázalo dostať k ďalším šanciam a tak všetky 3 body ostali v Rudlove.