FK Javorina Rudlov – OFK Sečovská Polianka 4:3

17. júna 2019 | FK Javorina Rudlov

V.liga, Vihorlatsko – Dukelská, 26.kolo FK Javorina Rudlov – OFK Sečovská Polianka 4:3 (2:1)  Zaujímavý zápas sa odohral v Rudlove, kde domáca Javorina privítala Sečovskú Polianku .Prvý polčas za začal v úmornej teplote 34 C, ale dohrával sa s lokálnou búrkou, kde sa rapídne znížila vonkajšia teplota, ale aj výkon hráčov. Po prvom polčase bolo... Read more »

V.liga, Vihorlatsko – Dukelská, 26.kolo

FK Javorina Rudlov – OFK Sečovská Polianka 4:3 (2:1)

Zaujímavý zápas sa odohral v Rudlove, kde domáca Javorina privítala Sečovskú Polianku .Prvý polčas za začal v úmornej teplote 34 C, ale dohrával sa s lokálnou búrkou, kde sa rapídne znížila vonkajšia teplota, ale aj výkon hráčov. Po prvom polčase bolo 3:1 pre domácich , ale v druhom polčase s podporou vetra Sečovská Polianka vyrovnala po pekných góloch a Javorina musela zabrať. To sa aj podarilo a zaslúžené víťazstvo si v Rudlove vychutnalo 100 verných fanúšikov.