Belá nad Cirochou – FK Javorina Rudlov 3:0

Záver jesene nám nevyšiel, v Belej nad Cirochou sme prehrali rozdielom triedy.

Fotka FK Javorina Rudlov.

V.liga, skupina Vihorlatsko – Dukelská, 14.kolo

Belá nad Cirochou – FK Javorina Rudlov 3:0 (2:0)

V úvodných minútach mali menšiu prevahu domáci, čo vyústilo do pokutového kopu v 12. minúte ktorú sám faulovaný Hašuľ bezpečne premenil. V 27.minúte sa po individuálnom prieniku dostal do možnosti na zakončenie Gordan ale v rozhodujúcej chvíli zaváhal a obrana si s jeho šancou dokázala poradiť. O pár minút neskôr sa do zakončenia dostal aj Imrich no jeho delovka letela mimo bránku domácich. Po ďalšom rohovom kope sa do rýchleho protiútoku po ktorom na 2:0 zvýšil opäť Hašuľ. Vdruhom polčase bola aktívnejším mužstvom Javorina. Šance si ale nedokázala vytvoriť. Najväčšiu mal Jabčanka pri priamom kope z hranice pokutového územia ale jeho strela skončila nad bránkou domácich. V posledných pätnástich minútach vsadili Rudlovčania všetko na útočnú kartu. Domácim ale opäť vyšiel rýchly protiútok do otvorenej obrany a Pavlina z bezprostrednej blízkosti uzavrel stav stretnutia na rozdiel triedy.

Zostava FK Javorina: Mucha – Orosi, Imrich, Šeba (71.Kaliáš), Gritters – Mikloš (18.Gordan) , Jabčanka, Jurko (58.Fečo), Fedor– Biž, Tabaka