F.O. AJAX Pakostov – FK Javorina Rudlov 4:1

V Pakostove sme prehrali rozdielom triedy.

FK Javorina Rudlov

V.liga, skupina Vihorlatsko – Dukelská, 5.kolo

F.O. AJAX Pakostov – FK Javorina Rudlov 4:1 (1:0)

Zostava FK Javorina: Mucha – Orosi, Imrich, Šeba (83’Kaliáš), Tabaka – Leško M., Kazimír, Mikloš ( 83‘ Gritters ), Leško J. ( 73’Gordan ) – Boršč, Jurko ( 46’Jabčanka )

Na pohľad vyrovnaný zápas skončil vysokou prehrou Rudlova. V úvodnej šancí Javorina neuspela a na druhej strane trestal Jalčák ktorý po štandardnej situácii našiel loptu na rohu malého vápna a otvoril skóre. Druhý polčas začali lepšie domáci keď hneď v úvodnej minúte zvýšil na 2:0 po rohovom kope Peter Gombita. Javorinu vrátil do zápasu presnou strelou k žrdi Peter Imrich no nádeje hostí zmaril Tomáš Gombita ktorý vrátil dvojgólové vedenie na stranu domácich. Na konečných 4:1 uzavrel po slalome v pokutovom území Peter Gombita.