FK Javorina Rudlov – 1.FC Čaklov 4:1 (2:0)

30. septembra 2019 | FK Javorina Rudlov

Čaklov sme porazili rozdielom triedy.

VI.liga DOUBLE STAR BET, 6.kolo

Zostava FK Javorina: Mucha – Gritters, Imrich, Kočiš, Gordan – Tancoš (80’Mitač), Jabčanka, Balog, Demčák(72’Lapčák) – Matta, Kovaľ (65’Lukáč)

Domáci určovali tempo hry od začiatku zápasu. Prvú veľkú šancu síce Matta spálil a Gordanovu strelu brankár vychytal, no v 29. minúte vyslal nádhernu strelu z 35 metrov Balog a tá skončila v sieti. O minútu neskôr mohol zvýšiť Kovaľ ale jeho strela skončila na žrdi. Dve minúty pred koncom polčasu predviedli domáci fantastickú akciu po krídle, odkiaľ odcentroval Tancoš a Matta umiestnil loptu do siete. Po troch minútach druhého polčasu poslal center z rohového kopu Jabčanka a Kočiš hlavičkou zvýšil vedenie. V 55.minúte zvýšil z pokutového kopu Gordan na rozdiel štyroch gólov. V 87. minúte nezvládol hosťujúci Bilý emócie a po dvoch žltých kartách videl červenú kartu. V poslednej minúte znížil na konečných 4:1 Tancoš. Domáci funkcionári pred zápasom zagratulovali Patrikovi Kovaľovi a Matúšovi Kočišovi s manželkami, ktorí si minulý víkend povedali svoje áno. Aj touto cestou Javorina a obec Rudlov blahoželá novomanželom a praje im veľa šťastia a lásky do spoločného života.