FK Javorina Rudlov – FK Kamenica nad Cirochou 1:3

Doma sme nestačili na Kamenicu s ktorou sme prehrali 1:3

Futbal

V.liga, Vihorlatsko – Dukelská, 23.kolo

FK Javorina Rudlov – FK Kamenica nad Cirochu 1:3 (0:1)

Kamenica v Rudlove začala plniť rolu favorita od začiatku zápasu. Kombinačnou hrou predčili domácich a po polčase vyhrávali zásluhou Šedzmáka o jeden gól. Cez polčas starosta obce Rudlov, Juraj Vasiľ spoločne s prezidentom klubu Petrom Sukovským odovzdali ďakovné medaily a pohár dorastencom za víťazstvo v lige. A boli to práve dorastenci, Balog s Gordanom, ktorí ťahali Javorinu v druhom polčase. Kamenica síce na začiatku polčasu zvýšila na rozdiel dvoch gólov ale Rudlov zapol v druhom polčase na vyššie obrátky. Odmenou bol gól na 1:2 ktorý z penalty strelil Gordan. Javorina mohla aj vyrovnať ale šance Fedora a Baloga gólom neskončili a Leškova strela opečiatkovala brvno. Domáci v snahe vyrovnať zabudli na zadné dvierka a Šedzmák svojim druhým gólom v zápase uzatvoril stav na 1:3.

Gól: Gordan (pen.)

Zostava FK Javorina: Mucha – Gritters, Imrich, Leško, Mikloš – Fedor, Jabčanka, Balog, Gordan – Kovaľ (70’Jenča) Iľko (56’Jurko)FK Javorina Rudlov