FK Javorina Rudlov – FK Sedliská 1:1 (1:0)
Zostava FK Javorina:
Mucha – Gritters, Paluba, Kužma, Orosi Marek – Gordan, Leško, Jurko, Demčák – Kovaľ, Orosi Matúš
Striedali: Iľko, Mitač
Pred samotným zápasom zablahoželali predstavitelia Javoriny nášmu útočníkovi Patrikovi Kovaľovi, ktorý sa dožil okrúhlych 30.narodenín.
V upršanom počasí pokračovala Javorina v sérií ťažkých zápasov. Sedliská pricestovali s obrannou taktikou. V piatej minúte zakrútil loptu do pokutového územia Gordan a po ruke brániaceho hráča nariadil rozhodca pokutový kop, ktorý Kovaľ s prehľadom premenil. Rudlov mohol svoje vedenie zvýšiť, no v šanciach stroskotali obaja domáci útočníci. V 38.minúte po veľkej chybe v rozohrávke sa vyrútil hosťujúci Polák sám na brankára v samostatnom nájazde nezaváhal – 1:1.
Minútu pred koncom prvého polčasu fauloval Murín v pokutovom území Gordana. Loptu si na biely bod postavil opäť Kovaľ, no tentokrát sa skvelým zákrokom predviedol Bálint a penaltu zneškodnil. Druhý polčas sa obaja snažili strhnúť vedenie na svoju stranu. Najprv domáci Jurko nastrelil brvno a na druhej strane Polákovu strelu zneškodnil perfektným zákrokom Mucha. Domáci sa snažili predsa len o niečo viac, no víťazný gól nedokázalo vsietiť ani jedno mužstvo.