FK Javorina Rudlov – OcFK Kamenná Poruba 4:2

6. septembra 2020 | FK Javorina Rudlov

Po troch kolách máme stále plný počet bodov.

VI.liga ObFZ Vranov, 3.kolo
FK Javorina Rudlov – OcFK Kamenná Poruba 4:2 (2:1)
Od úvodných minút určovalo tempo zápasu domáce mužstvo, ktoré doslova priklincovalo hostí na ich vlastnej polovici. Najväčšiu šancu nevyužil Jurko, ktorý zo šestnástky prestrelil. Nepísané pravidlo ktoré hovorí že futbal nemá logiku naplno zafungovalo v 14.minúte. Do prvej šance sa dostali hostia a Tomčák v samostatnom nájazde nezaváhal a otvoril skóre. Po inkasovanom góle sa tlak Javoriny ešte zvýšil, čo hosťujúca obrana neustála a po góloch Jurka a Imricha pred polčasovou prestávkou strhla Javorina vedenie na svoju stranu. Druhý polčas priniesol rovnaký obraz hry. Bezzubý hostia zaparkovali pred svojím pokutovým územím ”autobus” a postupne odvracali jeden útok domácich za druhým. V 66.minúte sa Poruba dostala druhý krát v zápase na polovičku Javoriny a opäť z toho dokázala domácu obranu potrestať. Peter Tatar sa v pokutovom území zorientoval najlepšie a vyrovnal na 2:2. Rudlov sa nenechal znechutiť obranným futbalom hostí a do obranného valu búšil jeden útok za druhým. Veľká snaha domácich priniesla svoje ovocie v 70.minúte, kedy po priamom kope Mareka Palubu tečovala loptu do siete jeho stopérska dvojička Peter Imrich. Tri minúty po faule na Gordana uzavrel stav stretnutia na 4:2 z pokutového kopu Balog.