FK Javorina Rudlov – Pod Šibenou Roma 4:2 (2:0)

30. augusta 2020 | FK Javorina Rudlov

Po dvoch kolách máme na konte 6 bodov.

VI.liga ObFZ Vranov, 2.kolo

Už v 3.minúte nadviazal na svoj predošlý výkon Peter Jenča a pohotovým zakončením z ”malého vápna” otvoril skóre stretnutia. Pred prestávkou ten istý hráč pridal druhý gól a do šatní sme tak išli s náskokom dvoch gólov.
V druhom polčase mal Jenča možnosť zaznamenať hattrick ale jeho delovka skončila tesne mimo bránky hostí. V 47.minúte vystrelil z tridsiatich metrov Miroslav Balog a jeho exkluzívne zakončenie skončilo od brvna v bránke – 3:0.
Hostia z Hanušoviec sa nevzdali a v priebehu ôsmich minút zásluhou Mitráša a Čikalu znížili na rozdiel jediného gólu. Dvadsať minút pred koncom mala Javorina k dispozícií priamy kop, z ktorého poslal presný center Maroš Jurko a loptu pohodlne do bránky zasunul Peter Imrich.
O týždeň privítame opäť na domácom trávniku Kamennú Porubu.