FK Javorina Rudlov – ŠK ROMA Zámutov 8:0 (4:0)

8. septembra 2019 | FK Javorina Rudlov

Zámutov sme zdolali o 8 gólov!

VI.liga DOUBLE STAR BET, 3.kolo

Zostava FK Javorina: Mucha – Gritters, Imrich, Kužma , Orosi – Iľko (46‘ Demčák), Jabčanka (59’Tancoš), Balog , Gordan (55’Lukáč) – Kovaľ (61‘ Jenča), Matta (78‘ Lapčák)

V úvode zápasu domáci spálili tri ‘‘superšance‘‘. V 13.minúte poslal Iľko perfektný center do malého vápna kde si loptu našiel Matta a hlavou otvoril skóre. O desať minúť neskôr predviedol Miroslav ‘‘Piko‘‘ Balog slalom pomedzi štyroch hráčov súpera a pohodlne zvýšil na 2:0. Už o tri minúty neskôr bol v pokutovom území faulovaný Gordan a z následného pokutového kopu sám faulovaný hráč navýšil vedenie. Polčasove skóre uzavrel nechytateľnou strelou Patrik Kovaľ. Úvod druhého polčasu priniesol toho istého strelca ako koniec prvého a Kovaľ zvýšil na rozdiel piatich gólov. Gólový koncert pokračoval dvoma gólmi Jerguša Demčáka v rozmedzí šiestich minút. Gólový film stretnutia uzavrel hlavičkou z rohového kopu Peter Jenča.