Hanušovce – FK Javorina Rudlov 1:1 (0:0)

V úvode sezóny vezieme z Hanušoviec bod.

VI.liga DOUBLE STAR BET, 1.kolo

Zostava FK Javorina:
Mucha – Gritters, Imrich, Kočiš, Orosi – Iľko, Jabčanka, Balog, Gordan (80’Jenča) – Kovaľ, Matta

Úvod ročníka nám nevyšiel podľa našich predstáv. Aj keď sme mali celozápasovú prevahu a šance sme si vytvárali ako na bežiacom páse, aj tak sme nedokázali nováčika z Hanušoviec zdolať. V druhom polčase zlomil odpor domácej obrany Matta, ktorý si pripísal gól hneď pri svojom premiérovom súťažnom štarte v našich farbách. Domáci na náš gól dokázali zareagovať v priebehu piatich minút. Niekoľko metrový ofsajd Lacka si rozhodca nevšimol a po súboji s naším brankárom práve Lacko vyrovnal na 1:1. V závere stretnutia mali obaja aktéri výhodu pokutového kopu ale Imrich a ani na druhej strane Mitráš túto výhodu nevyužili.