TJ Družstevník Komárany – FK Javorina Rudlov 0:2 (0:2)

4. novembra 2019 | FK Javorina Rudlov

Posledné kolo jesennej časti sme zvládli na výbornú.

VI.liga DOUBLE STAR BET, 11.kolo

Zostava FK Javorina: Mucha – Gritters, Imrich, Leško (81’Varga), Kužma – Demčák (81’Lapčák), Jabčanka, Balog (87’Varga), Gordan (67’Jurko) – Jenča (61‘Mitáč), Matta (70’Lukáč)

Od úvodu zápasu Javorina predvádzala svoju kvalitu, čoho následkom bol gól po rohovom kope, ktorého autorom bol presnou hlavičkou Jerguš Demčák. Ani po úvodnom góle hostia neubrali nohu z plynu a súpera pritlačili k vlastnému pokutovému územiu. Rudlov doplácal najmä na nepresnosť v koncovke, no v 18. minúte sa po perfektnom individuálnom prieniku a strele Gordana dostal k odrazenej lopte Jabčanka a halfvolejom zvýšil vedenie na rozdiel dvoch gólov. Jedinú šancu mali domáci z priameho kopu, no s presne mierenou strelou si poradil brankár Mucha. V druhom polčase Javorina dala šancu mladším a mužstvo Petra Sukovského malo na hracej ploche až 7 hráčov mladších ako 20 rokov. Ani omladenie zostavy ale neubralo na kvalite zápasu a Rudlovčania si vytvárali jednu šancu za druhou. Postupne ale v koncovke zlyhali Matta, Demčák aj Lukáč a tak si Rudlov z posledného zápasu v jeseni odváža z Komáran víťazstvo 2:0.

Pred zápasom sme dostali novú sadu dresov od nového nemeckého sponzora, Torstena Müllera, ktorému aj touto cestou ďakujeme za podporu nášho futbalového klubu.