TJ Družstevník Vyšný Žipov – FK Javorina Rudlov 2:2

13. júna 2019 | FK Javorina Rudlov

V.liga, Vihorlatsko – Dukelská, 23.kolo TJ Družstevník Vyšný Žipov – FK Javorina Rudlov  2:2 (0:2)  Zápasy týchto dvoch mužstiev stále priniesli parádne futbalové divadlo a ináč tomu nebolo ani teraz. V prvom polčase mala viac z hry Javorina, z čoho vyústili aj jej šance. V 12. minúte mali hostia výhodu rohového kopu, z ktorého lopta... Read more »

V.liga, Vihorlatsko – Dukelská, 23.kolo

TJ Družstevník Vyšný Žipov – FK Javorina Rudlov  2:2 (0:2)

Zápasy týchto dvoch mužstiev stále priniesli parádne futbalové divadlo a ináč tomu nebolo ani teraz. V prvom polčase mala viac z hry Javorina, z čoho vyústili aj jej šance. V 12. minúte mali hostia výhodu rohového kopu, z ktorého lopta prešla až na zadnú žrď, odkiaľ ju Imrich poslal hlavou do siete. V nasledujúcich minútach podržal Rudlovčanov fantastickým zákrokom brankár Mucha. Minútu pred koncom polčasu sa v menšej skrumáži pred pokutovým územím domácich najlepšie zorientoval Jozef Iľko a zvýšil na rozdiel dvoch gólov.

V druhom polčase poslal po rozohrávke v stredovom kruhu Trebuňák dlhú loptu na Oráča, ktorý si poradil s brániacim obrancom a hneď v úvodných sekundách druhej polovice znížil stav stretnutia na 1:2. Domáci v druhej polovici určovali tempo zápasu, zásluhou čoho 14 minút pred koncom vyrovnal Ocilka.