Líder z Jasenova nám nadelil štyri góly.

Fotka FK Javorina Rudlov.

V.liga, skupina Vihorlatsko – Dukelská, 7.kolo

TJ Jasenov – FK Javorina Rudlov 4:0 (2:0)

Už v 12. minúte po ruke v pokutovom území nariadil rozhodca penaltu proti Javorine. Loptu si na biely bod postavil Radoslav Tomčák a presnou strelou k ľavej žrdi otvoril skóre. Po inkasovanom góle prebrali tempo zápasu do svojich rúk hostia. Z troch gólových šancí nepremenili ani jednu a po rýchlom protiútoku Jasenov zásluhou Miloša Paľa vyhrával 2:0. Javorina sa nevzdávala a v úvodných pätnástich minútach druhého polčasu si vytvárali jednu super šancu za druhou. Opäť však nedokázali svoj tlak premeniť na gól. Naopak, domáci boli v koncovke efektívni a po ďalšom ukážkovom protiútoku zvýšil Paľo na rozdiel triedy. Ten istý hráč dokonal svoj hattrick únikom po pravej strane a uzavrel stav stretnutia na konečných 4:0.

Zostava FK Javorina: Mucha – Orosi, Imrich, Leško M., Tabaka – Kazimír ( 46‘ Leško J. ), Mikloš ( 65‘ Kaliáš ), Jabčanka, Boršč ( 46‘ Masič ) – Kovaľ ( 74′ Fečo ), Fedor