Vyhodnotenie súťaže o najkrajší balkón/predzáhradku

31. júla 2020 | Aktuality

Dnešným dňom skončil 2.ročník súťaže o najkrajší balkón/predzáhradku v našej obci Rudlov.

Všetci desiati súťažiaci sa pochválili naozaj pekne upravenými záhradami. Súboj o prvé miesto bol napínavý do posledného dňa a nakoniec o víťazovi rozhodlo len niekoľko málo hlasov.

Starosta obce Ing. Juraj Vasiľ zablahoželal prvým trom súťažiacim a odovzdal im ceny. Na treťom mieste sa umiestnila pani Mária Habinová. Veľká vďaka jej patrí aj za vzorné skrášľovanie a pravidelnú opateru o obecnú skalku, ktorá sa nachádza neďaleko centra obce.

Na druhom mieste sa umiestnila pani Silvia Goroľová, ktorá tak ako minulý rok, aj teraz obsadila stupne víťazov.

Prvé miesto získala pani Magdaléna Markušová. Jej nádherné kvety a perfektne naaranžovaná záhrada sú príkladom toho, že veci ktoré človek robí s láskou, vyzerajú výborne.

Všetkým víťazom a zúčastneným blahoželáme a tešíme sa na ďalší ročník.