Pozvánka na „Remeselnícky deň“ – 24.09.2023

18. septembra 2023 | Aktuality

Obec Rudlov a Obecná knižnica Rudlov vás pozývajú na remeselnícku prehliadku – Remeselnícky deň, kde sa vám predstavia zaujímaví lektori. Pripomenieme si ako sa kedysi žilo a nebudú chýbať ukážky remesiel – zdobenie perníkov a ľudové rezbárstvo. Tešíme sa na vás 24. septembra 2023 o 16.00 hod. V prípade záujmu si môžete zakúpiť remeselnícke výrobky. Podujatie z... Read more »

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.